ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 19.10.2021 20:20

18 жовтня 2021 року відбулося перше засідання атестаційної комісії  ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Степанецької с/р ОТГ, метою якого є стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення освітнього процесу.

На порядку денному розглядалися ряд питань, зокрема:

• ознайомлення з наказом відділу освіти, молоді та спорту Степанецької с/р ОТГ від 13.09.2021 № 65 «Про створення атестаційної  комісії при відділі освіти, молоді та спорту на 2021-2022 навчальний рік»;
  • про розподіл обов'язків між членами атестаційної комісії ІІ рівня;
  • про затвердження списку педагогічних працівників, які у 2021-2022 навчальному році підлягають черговій атестації;
  • про затвердження списку педагогічних працівників, які у 2021-2022  навчальному році підлягають позачерговій атестації;
  • про затвердження списку керівних кадрів закладів освіти, які атестуються у 2021-2022 навчальному році.
  • про ознайомлення з графіком роботи атестаційної комісії та графіком атестації педагогічних працівників.

По кожному питанню порядку денного прийняті відповідні рішення.

Бажаємо успіхів і творчого натхнення освітянам, які атестуються у 2021-2022 навчальному році!