ЛЮБОВ ДІТЕЙ, ОНУКІВ І ПРАВНУКІВ – ТО НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ

Дата: 18.10.2021 12:33

2 жовтня 2021 року святкував свій ювілейний 85-й День народження Андрій Павлович Чупилка, який народився і проживає в селі Горобіївка.

Ювіляр зростав у багатодітній сім'ї, у не легкі роки: бачив і війну, і післявоєнну розруху. Працював на місцевому цегельному заводі майстром. Власну сім'ю також має велику: п’ять синів, діждав п’ятьох онуків і вже тішиться чотирма правнуками. На даний час проживає один, дружина померла. Але життя продовжується. Сусіди кажуть, що пан Андрій є гарним господарем, працелюбний, турботливий батько і дідусь.

У святковий для родини день ювіляра привітали представники Степанецької ТГ. Світлана Святун – староста Горобіївського старостинського округу від імені сільського голови Олександра Яременка побажала Андрію Павловичу здоров’я й тепла від рідних та вручила теплий подарунок на згадку.