У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 13.10.2021 15:42

У переддень 14 жовтня –  Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), свята Покрови Пресвятої Богородиці  – у закладах освіти громади (КЗ «Степанецький ліцей», КЗ «Мартинівський ліцей», КЗ «Таганчанський ліцей», КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості», Беркозівська гімназія) провели Єдиний урок «Слава героям України!».

Головною метою уроку є формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, поваги і вдячності до захисників Батьківщини усіх поколінь та історичних епох.

На цих уроках згадували захисників Канівщини, які поклали своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи її територіальну цілісність в сучасній україно-російській війні на Сході країни, - Петрушенко Андрій Сергійович, Мороз Олександр Іванович, Перцев Олександр Васильович, Михайлик Сергій Віталійович, Конюша Руслан Сергійович, Кобченко Сергій Геннадійович, Григорович Іван Станіславович, Чупилка Анатолій Михайлович. Ми пам’ятаємо та низько вклоняємося їхньому подвигу.

Сьогодні ми вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі.