У СТЕПАНЦЯХ РОЗІГРАЛИ КУБОК З ФУТБОЛУ ІМЕНІ ІВАНА ЯРЕМЕНКА

Дата: 11.10.2021 18:34

Минулими вихідними у селі Степанці на стадіоні «Маракана» провели традиційний футбольний турнір пам’яті колишнього директора школи Івана Федоровича Яременка.

Іван Федорович залишив після себе найприємніші спогади в пам`яті рідних, близьких, друзів, випускників та односельців. Він був щирою, доброю людиною, коли потрібно - суворою, але завжди справедливою. Він прожив недовге, але повноцінне, насичене життя, навчив синів жити для людей і передав їм справу свого життя.

День традиційно розпочався з відвідування могили Івана Федоровича та покладання квітів. Там згадували безліч цікавих, яскравих моментів з життя Івана Яременка. А вже на стадіоні урочисто підняли прапор та вшанували пам`ять покійного хвилиною мовчання. До присутніх урочисто звернувся сільський голова, син Івана Федоровича - Олександр Яременко.

У турнірі брали участь футбольні команди юнаків 2008-2009 років народження з м. Кагарлик, м. Черкаси, м. Канів, с. Іванівки, с. Мартинівки (Мартинівський ліцей) та с. Степанці (Степанецький ліцей).

За ІІІ - ІV місце боролися команди с. Іванівка та м. Канів,

за І – ІІ – команди м. Кагарлик та Степанецького ліцею.

Після запеклих футбольних сутичок команди вибороли такі місця:

ІІІ місце – команда с. Іванівка;

ІІ місце – команда Степанецького ліцею;

І місце та кубок – команда м. Кагарлик.

Всі гравці отримали пам'ятні грамоти, медалі й солодкі подарунки.

Участь у змаганнях СК «Росава» відбувається завдяки проєкту «Спорт для всіх», що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ «МХП-Громаді».