Екофест від Фонду «МХП – Громаді» прямує до села Степанці!

Дата: 07.10.2021 09:49

Вже цієї п’ятниці, 8 жовтня, фестиваль збере всіх небайдужих до навколишнього середовища та благоустрою рідної громади. Отже долучайтеся до доброї та корисної справи!

А, як відомо, хто добре працює – той гарно відпочиває! Тож, після плогінгу (змагання команд на швидкість зі збору та сортування сміття) на всіх чекає смачне частування та розважальна програма, хедлайнером якої стане музичний гурт «Крутий Заміс».

Крім того, в межах фесту відбудеться цілий ряд цікавих і пізнавальних екоактивностей, майстер класів, виставок та працюватиме дитяча зона.

Нагадаємо, що проведення екофестів у громадах присутності МХП вже давно стало доброю традицією, яку реалізовує фонд. Проєкт має на меті популяризувати екологічні ініціативи та формувати турботливе ставлення до довкілля. Та, насамперед, починання спрямоване на прибирання територій, а також формування культури сортування сміття та використання вторинної сировини.