В ПОДАРУНОК НА ЮВІЛЕЙ – ПЕРЕЇЗД У КОМФОРТНІШІ УМОВИ
5 жовтня 2021 року староста Попівського старостинського округу Ніна Савчук, соціальна працівниця Тамара Понцір, директорка СБК Ганна Чупилка та сусіди привітали з 85-річчям найстаршу корінну жительку села Попівка - Ганну Дмитрівну Буданову. Поважні гості побажали ювілярці здоров'я та довголіття і подарували від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка теплу ковдру.
Та на цьому подарунки у святковий день не закінчилися. За сприяння Ніни Іванівни і Тамари Василівни, іменинницю цього дня переселили в стаціонарне відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької ОТГ», оскільки вона потребує постійного догляду, а у селі живе сама, дітей та інших родичів немає. Пані Ганна народилася в Попівці, але довгий час жила і працювала в далекому Ленінграді. Додому повернулася більш як 30 років назад – доглядати стареньку маму, та так і залишилася на рідній землі. Мами вже давно немає, єдиною втіхою жінки були тварини: кози та котики, яких дуже любить.
Тож, навіть коли переселялася в стаціонар, найбільше переживала за своїх підопічних – за котів. Сусіди пообіцяли доглядати за ними, чим і заспокоїли іменинницю. Це ще раз доводить, що Степанецька громада та її жителі не полишають своїх наодинці з проблемами, а допомагають їх вирішувати і роблять життя кращим.