СПОРТИВНИЙ ПРОСТІР В ПАВЛІВЦІ

Дата: 05.10.2021 23:28

В Степанецькій територіальній громаді триває реалізація проєктів-переможців за програмою Громадського бюджету 2021.

В 2020 році проєкт "Спортивний тренажерний зал" став переможцем в голосуванні за проєкти Громадського бюджету в Павлівському старостинському окрузі (категорія "малий проєкт", бюджет 50 000 грн.).

В рамках проєкту передбачається створити спортивний зал в селі Павлівка. На даний час закуплено велотренажер, бігову доріжку та фітнес-станцію. Незабаром всі бажаючі (безкоштовно!) зможуть проводити особисті тренування та займатися фітнесом.

Громадський бюджет — механізм розвитку місцевої демократії, інструмент активних громадян для зміни громади на краще.

Об’єднуйтесь в спільноти, пропонуйте свої проєкти, долучайтесь до команд та голосуйте за інші ідеї, цікаві вам. Проєкти, які отримають найбільше голосів мешканців Степанецької територіальної громади, будуть реалізовані під контролем громадськості.