У ТАГАНЧАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ З'ЯВИВСЯ СУЧАСНИЙ ЛІНГАФОННИЙ КАБІНЕТ

Дата: 05.10.2021 22:31

Нові технології стали важливою складовою навчального процесу. За підтримки Степанецької громади на початку навчального року 2021-2022 в КЗ «Таганчанський ліцей» запрацював лінгафонний кабінет вартістю 298 000 грн. Обладнання для кабінету придбали в рамках виконання обласної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2023 року. Обладнання оплачене на умовах співфінансування з місцевого (10%) та з обласного (90%) бюджетів.

Директорка Таганчанського ліцею Вікторія ПРУДКА зазначила: "Це сучасний лінгафонний кабінет, який дає можливість використовувати ноутбуки та інтерактивну дошку, щоб дитина мала можливість чути носія мови. Щоб вона мала можливість без фільтрів чути правильну вимову. Щоб знаходячись у класі, вона була в мовному середовищі".

Розрахований такий клас на 10 учнів + 1 вчитель.

Сучасний лінгафонний кабінет дозволить підвищити ефективність освітнього процесу, забезпечити високу мотивацію учнів, позбавитися мовного бар’єру у спілкуванні.