ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ЯК КЛЮЧ ДО РОЗВИТКУ СЕЛА, АБО ЗВІДКИ ПРИХОДЯТЬ КРАСИВІ ОСОБИСТОСТІ?

Дата: 04.10.2021 20:22

1 жовтня цього року до Степанецької бібліотеки завітав Сергій Юрійович Радченко – економіст-міжнародник, перекладач, з майже 40-річним досвідом в міжнародному бізнесі, який 10 років працював в агрофірмі «Зоря» Рівненського району – одному з найуспішніших колгоспів Радянського Союзу. Нині займається інвестиційними проєктами в аграрному секторі та експортом аграрної продукції.

Понад 20 років пан Сергій вивчає міжнародний досвід розвитку дитячої інфраструктури. Також є автором численних публікацій та книги щодо впливу оточення на розвиток дитини.

На зустріч із такою багатогранною, успішною особистістю прийшли учні Степанецького ліцею зі своїми вчителями. Адже читання і способи зацікавити молодь книжкою – це проблема нашого нового покоління, яка і була предметом розгляду на цій зустрічі.

Основні теми, які Сергій Юрійович розкривав під час свого виступу були:

- де народжуються президенти, поети та письменники?

- пріоритет – здоров’ю, де зробити перші кроки?

- рідна та іноземні мови – вивчаємо чи набуваємо? Чи може 5-річна дитина самостійно вивчити іноземну мову? А дві чи три?

- кольори навколо дитини – як вони відгукнуться у майбутньому?

- книжка проти гаджетів – за кого вболівати і чому це критично важливо?

- що може громада?

Діти були захоплені спілкування і радо почерпнули дещицю з величезного багажу досвіду і знань цього непересічного чоловіка. Вчителі та організатори подякували спікеру за актуальну й змістовну лекцію. Обмінялися контактами, придбали книги та налаштувалися на подальшу співпрацю у вихованні покоління, що росте.