А Я ЛЮБЛЮ ЖИТТЯ СВОЄ, ЛЮБЛЮ, Й ДОРОЖЧАЄ ВОНО З ЛІТАМИ …

Дата: 04.10.2021 19:36

Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна, як повага до людей, які своєю працею заслужили на пошану нащадків.

В перший день жовтня в Україні відзначають День людей похилого віку та День ветерана. Саме з цієї нагоди до стаціонарного відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради ОТГ» прийшли привітати його жителів учні Степанецького ліцею, на чолі із заступником директорки з навчально-виховної роботи Степанецького ліцею Світланою Чорноіван, представники ПРАТ «Миронівська птахофабрика», зокрема менеджерка з комунікацій Віта Кузнєцова, та народний аматорський колектив «Роси» комунального закладу «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ».

З вітальним словом до своїх підопічних звернувся директор Центру Анатолій Нечипоренко.

Також багато теплих слів на адресу людей поважного віку пролунало від Юлії Мітакі, Світлани Чорноіван та Віти Кузнєцової.

Музичні вітання від аматорів Будинку культури села Степанці запалили усмішки на вустах та викликали сльози радості в аудиторії.

Також в цей день жителі стаціонару отримали продуктові набори від холдингової компанії групи МХП та смаколики від ліцеїстів, які вже традиційно на це свято організовують акцію доброти та приносять для бабусь і дідусів з дому смачне частування.

Тож у стаціонарному відділенні відбулося по-домашньому тепле свято, на якому єднаються юність і мудрість, панує атмосфера добра і людяності.

День літньої людини для всіх нас – особливий. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції, основи культури і рідної мови. З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша любов до рідної землі. Тому ваша народна мудрість і невичерпний життєвий досвід є безцінним скарбом.