ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.09.2021 00:43

28 вересня 2021 року в Степанцях відбулася девята сесія ІХ скликання сільської ради територіальної громади. На розгляд депутатів було винесено 40 питань. Традиційно на початку навчального року пріоритетно була затверджена мережа закладів освіти Степанецької сільської ради територіальної громади.

Вирішено питання про організацію безоплатного харчування дітей в 2021-2022 навчальному році та про вартість харчування дітей у закладах освіти Степанецької сільської ради.

Внесені зміни в структуру та штатний розпис комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Левова частка розглянутих питань депутатами була присвячена вирішенню земельних питань, надання дозволів на виконання робіт пов’язаних із виготовленням технічної документації із землеустрою та нормативно грошової оцінки земельних ділянок, встановлення орендних відносин.

Серед інших питань, - внесено зміни до бюджету Степанецької ТГ, затверджена Програма забезпечення препаратами інсуліну  хворих на цукровий діабет жителів Степанецької сільської ради на 2021-2023 роки, розглянуто питання надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади.