РОЗВИТОК ТУРИЗМУ – ОДИН ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ СТРАТЕГІЧНИХ НАПРЯМКІВ РОЗБУДОВИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.09.2021 14:08

Як записано в Стратегії розвитку Степанецької громади (Операційна ціль 1.4. Розвиток туристично-рекреаційної сфери), - На сучасному етапі туризм набуває масового характеру і стає однією з провідних, високоприбуткових та найбільш динамічних галузей світового господарства. Специфічною рисою туристично-рекреаційної сфери є те, що вона поєднує в собі понад 50 суміжних галузей: культуру, мистецтво, науку, освіту, спорт, готельне господарство, медицину, торгівлю, харчування, транспорт, зв'язок, фінанси, побут, народні промисли, розваги, будівництво, інше. Кожна країна, регіон, місто намагаються пропагувати та популяризувати свою туристичну привабливість. Сучасний туризм функціонує в умовах конкуренції. Проблемними сьогодні залишаються питання невідповідності рівня розвитку туристичної індустрії наявному потенціалу Степанецької ТГ.

А про неймовірні можливості і потенціал громади бачимо наприклад з напрацьованої, завдяки проєкту-переможця конкурсу «Час діяти - 2020» -  «Ровертури місцями сили Степанецької громади» громадською організацією «Фонд розвитку «Шевченків край» (голова Яків Прогнімак), за підтримки Благодійного фонду «МХП-громаді» (директорка Тетяна Волочай) та у співпраці з виконавчим комітетом Степанецької сільської ради (сільський голова Олександр Яременко), Туристичної Мапи – Місця Сили Степанецької громади, першого туристичного продукту в громаді.

В розвиток теми, сьогодні актуальним є доопрацювання Стратегії розвитку Степанецької громади, саме розділу туризму, інформаційно-освітньої роботи, збереження історичної та культурної спадщини, розбудови туристичної інфраструктури, візуалізації та облаштування Місць сили Степанецької громади.

Зі своїми ідеями та пропозиціями, жителів громади запрошуємо звертатися до Управління економічного розвитку виконавчого комітету Степанецької територіальної громади, - головний спеціаліст відділу Іван Іванович Степанець, тел. 0679752177, e-mail: stepanci_otg_ekonom@ukr.net