ДЕ ТІЛЬКИ ДОЛЯ НЕ ВОДИЛА, А ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИВ ДЕ НАРОДИВСЯ

Дата: 23.09.2021 15:32

21 вересня цього року 80-та свічка засяяла на ювілейному торті жителя Малого Ржавця - Івана Федоровича Риженка. Непростий життєвий шлях довелось пройти ювіляру.

Народився у Малому Ржавці, працював у колгоспі. Після армії за комсомольським направленням поїхав до Калінінграда. Працював у судноплавній компанії Балттрест. Протягом чотирьох з половиною років ходив у море. А коли одружився, разом з сім'єю переїхав до Черкас. Близько 10 років працював та проживав у Черкасах, аж доля закинула на 3 роки до далекої Монголії. Повернувшись зі степів до Черкас, згодом пан Іван перебрався до рідного Малого Ржавця.

Змалечку звиклий до нелегкої сільської праці, знову пішов працювати до колгоспу. І в тракторі, і на комбайні, і в будівельній бригаді виконував свою роботу на відмінно. Нині Іван Федорович разом з дружиною, з якою вже 34 роки живуть разом, на заслуженому відпочинку. Але працювати продовжують на домашньому господарстві.

У цей день ювіляра вітала вся родина, друзі, сусіди. Староста села Оксана Савенко також завітала з подарунком й щирими теплими словами привітань від сільського голови Олександра Яременка, від себе та всієї громади.