ОСВІТНЯ СПІВПРАЦЯ З ДСНС

Дата: 22.09.2021 17:32

21 вересня 2021 року у КЗ «Таганчанський ліцей» відбувся інформаційно-профілактичний захід «День з рятівником» за участю фахівців Канівського відділення Державної служби надзвичайних ситуацій Анастасії ГЕЙЗЕ та Володимира ВОЗНОГО.

Під час заходу надзвичайники розповіли дітям про специфіку та особливості професії рятувальника, про випадки пожеж та причини їх виникнення, навчали дітей, як правильно діяти у надзвичайних ситуаціях. Рятувальники пояснили, від чого найчастіше виникають пожежі, яких заходів слід вжити, щоб запобігти загорянню. Крім того, разом з молодим поколінням представники Служби порятунку «101» обговорили алгоритм дій у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації, зокрема, під час виявлення вибухонебезпечних і незнайомих предметів.

Окремою частиною заходу стала показова демонстрація роботи рятувального автомобіля. Всі охочі могли навіть посидіти за кермом та одягнути костюм рятівника.

Директор ліцею Вікторія ПРУДКА подякувала працівникам ДСНС за корисний інформаційно-профілактичний захід.

Сподіваємося, що після проведення таких заходів діти не потраплятимуть у надзвичайні ситуації та знатимуть, що робити у випадку їх виникнення.