УМІЛІ РУКИ ЗАОЩАДЖУЮТЬ КОШТИ ГРОМАДИ

Дата: 21.09.2021 16:43

Відколи Степанецька громада утворила ОТГ, жителі кожного округу помічають навкруги разючі зміни на краще. Зокрема це стосується доброустрою рідних вулиць та наявності достатньої кількості сміттєвих баків в кожному селі громади, що позначилось на чистоті та охайності узбіч. Також зменшилися в розмірі й стихійні сміттєзвалища, що позитивно впливає на екологічну ситуацію нашого краю.

Останнім часом жителі громади стали інтенсивно користуватися послугою централізованого вивозу сміття, оскільки громада це робить безкоштовно. Отже, і попит на сміттєві баки збільшився. Керівництво намагається врахувати всі звернення жителів сіл та, згідно з заявками та укладеними договорами, задовольнити всі потреби. А це все також означає додаткові витрати у відповідній статті бюджету громади.

Втім, працівники СКП «Благоустрій» — люди не тільки працьовиті, але й творчі. Тож, нещодавно налагодили виробництво сміттєвих баків власноруч. Тепер завдяки умілим рукам Павла Бойка та Олександра Загорулька жителі Степанецької громади будуть повністю забезпечені баками для сміття, а кошти громади підуть на інші потреби своїх жителів.