ТУРБУЄМОСЯ ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ МАЙНА

Дата: 21.09.2021 16:31

Громада постійно працює над зміцненням матеріально-технічної бази закладів освіти. Без уваги не залишаються і будівлі закладів.

Упродовж останніх років великою проблемою Горобіївської початкової школи був дах корпусного переходу школи, що протікав над частиною площі основного корпусу. Старе рулонне та шиферне покриття уже вичерпало свій ресурс і мало незадовільний стан, що призводило до руйнування стін, штукатурки, розповсюдження грибкових бактерій при затіканні води, псування електропроводки через надмірну вологу. Тож капітальний ремонт  частини покрівлі був конче необхідним.

Тож, відповідно до звернень жителів с.Горобіївка, у вересні 2021 року проведено капітальний ремонт покрівлі міжкорпусного переходу початкової школи.

Загальний об’єм фінансування капітального ремонту даху коштом місцевого бюджету склав 218725 грн.

Виділення ж коштів з місцевого бюджету на перекриття частини даху в Горобіївській початковій школі – не єдиний крок для поліпшення умов у закладі освіти та збереження майна громади.

Щиро дякуємо, працівникам КП «СТЕП-АГРОБУД», директор Володимир Степанець, за проведену роботу.