ЧЕСНА ПРАЦЯ ТА ЗЛАГОДА ВДОМА - ЗАПОРУКА ДОВГОЛІТТЯ

Дата: 20.09.2021 20:31

20 вересня 2021 року відсвяткував свій 85-річний День народження Микола Якович Риженко, житель с. Мартинівка, уродженець с. Малий Ржавець, Черкаської області.

Ювіляр, закінчивши 7 класів місцевої школи, поїхав на Донбас та отримав спеціальність муляра в гірничопромисловій школі. Пропрацював 2 роки за професією, зводячи нові житлові будинки.

В 1955 році пішов до армії та після закінчення служби повернувся в с. Мартинівку. Влаштувався працювати на цукровий завод казаняром, де пропрацював 44 роки і вийшов на заслужений відпочинок.

На цукровому заводі зустрів і своє кохання – Лідію Миколаївну, з якою разом прожили 62 роки, виховали двох дітей, мають 3 онуків та 3 правнуків.

Микола Якович з Лідією Миколаївною привітно зустріли представників Степанецької ТГ, які з нагоди свята завітали у гості й від імені сільського голови Олександра Яременка привітали ювіляра, а він щиро дякував за теплі слова і подарунок.