ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ!
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» розпочав національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!
Новонароджені діти потребують особливого догляду та безпеки. Саме від того, як забезпечимо своєчасну діагностику передчасно народженим дітям або дітям з різними патологіями та вадами, залежить, яким буде здоров’я населення нашої країни.
Збір коштів на закупівлю такого обладнання організовується по всій країні в рамках 16-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята » з 1 квітня по 30 вересня 2021 року.
Педагогічний та учнівський колектив Мартинівського ліцею, взяв активну участь у благодійній акції по збору коштів для допомоги у дитячі лікарні.
Всі зібрані кошти перераховані на рахунок фонду.