ТРИВАЄ КОНКУРС ПРОПОЗИЦІЙ ДО ПРОЄКТУ ЕКОПАРК «РОСАВА» В СТЕПАНЦЯХ

Дата: 16.09.2021 15:57

Продовжують надходити пропозиції до проєкту Екопарк «Росава»

Сьогодні подаємо ідею жителя Степанців Д.В. Гусарьова. Подаємо лист в оригіналі.

Доброго дня, я житель села Степанці, Гусарьов Д.В.  І я б хотів би додати свою пропозицію щодо проєкту Екопарк «Росава». Ідея мого проекту під назвою «Дитячий острів  гри» . Де зможуть  діти розважатися не на звичайному ігровому майданчику, що встановлені по Степанецькій ОТГ, а цілий комплексний, більш цікавий і незвичайний.

Пропоную встановити  «дитячо розважальний комплекс» див фото, а також «дитячо-розважальний канатний (мотузковий) комплекс» див фото 2. ( Це  фото, які вони бувають і в них різні комплектації і вигляди, це для нагляду).

Таких комплексів мені здається дуже мало на весь район, а канатний комплекс для дітей так взагалі рідкість, а можливо і відсутній в громаді.

Їхні переваги над тим що , - це незвичайні ігрові комплекси, вони  допомагають дітям у розвитку фізичному, допомагають координувати рухи, стійкість і моторику дитини.

Такий проект, як «Дитячий острів гри» заохочуватиме всіх дітей до такого комплексу, і для інших сіл ОТГ, адже для них буде це цікавинкою, не знадобиться їхати в інші міста, а всі будуть відпочивати в нашому парку, якщо діти будуть їхати і збиратися. Так само ж їхні батьки там відпочиватимуть разом на природі у вихідні дні чи в будь який час. А потім можна буде добавити інші цікавинки, щоб бути кращими серед всіх громад.

Дякую що прочитали мою думку і вислухали мою пропозицію.