В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВАЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ВСІХ»

Дата: 16.09.2021 15:27

На базі Степанецької амбулаторії тривають роботи по встановленню сучасного стоматологічного обладнання відповідно стандартам сучасної стоматології. Як ми раніше повідомляли, проєкт реалізовується в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

На даний час триває монтаж та підключення раніше закупленого медичного обладнання та меблів, а саме: стоматологічної установки GRANUM TS-6830, стерилізатора повітряного ГП-80, скалера ультразвукового UDS N3 LED, мікромотора електричного, компресора безмасляного Granum-100 та столика стоматолога. Відтак, сучасний стоматологічний кабінет незабаром розпочне роботу у Степанецькій амбулаторії.

Загалом проєкт «Стоматологія для всіх» передбачається реалізувати до кінця вересня 2021 року. На ці цілі Благодійний фонд виділив кошти в сумі 50 000 грн. Участь у співфінансуванні прийняла й Степанецька ОТГ, з бюджету якої виділено 67 000 грн. За допомогою інструменту краудфандингу залучено кошти в сумі - 2 584 грн.