«ЗБІР ІДЕЙ І ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ В ЕКОПАРКУ «РОСАВА» - оголошено конкурс в рамках проєкту Екопарк «Росава» Термін подання пропозицій до 17 вересня 2021 року

Дата: 15.09.2021 09:05

Проєкт Степанецької сільської ради та ГО  «Фонд розвитку «Шевченків край» -  «Екопарк «Росава» в селі Степанці, став переможцем  Проєкту Партнерства «СпільноФонд».

Мета проєкту - облаштування сучасного Екопарку «Росава» для забезпечення змістовного дозвілля населення та гостей громади в центральній частині села Степанці.

Надійшли перші пропозиції від педагогічних працівників та учнів Степанецького ліцею, щодо проєкту Екопарк "Росава":

- майданчик для пляжного волейболу;

- скейт-парк (роледром, велотрек, тощо);

- ведмежа стежка (босоніжка);

- тренажерний комплекс;

- фонтан (у вигляді казкових героїв з музичним (звуковим) чи світловим  супровідом);

- маршрут для скандинавської ходи.

Нагадуємо, подати свої пропозиції ще можна до 17 вересня 2021 року, включно, на електронну пошту: stepanci_otg_ekonom@ukr.net

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ Черкаської області та  БФ "МХП-Громаді".