УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ: ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ!

Дата: 14.09.2021 19:55

Основною ланкою у становленні колективу є учнівське самоврядування - самодіяльна організація дитячого життя в ліцеї. Демократизація виховної діяльності ліцею передбачає широкий спектр напрямків формування активної особистості: пробудження національної самосвідомості учнів, розвиток самостійності, готовності займати активну позицію в колективній діяльності й брати на себе відповідальність, вміння відстоювати власні та колективні інтереси, розвиток здатності до розв'язання нестандартних проблем. Воно захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором у сучасній школі, яка самостійно формує органи самоврядування. Загалом учнівське самоврядування є незамінним помічником педагогів.

12 вересня в Мартинівському ліцеї відбулися вибори президента учнівського самоврядування.

Участь у виборах взяли учні середньої, старшої ланки та педагогічний колектив.

На пост президента парламенту було 3 кандидати: Шлапак Аліна ( 10 клас), Яцун Владислав (10 клас) та Прохоров Сергій (10 клас).

Кандидати в  президенти розробили програму своєї майбутньої роботи.

Під час голосування була відтворена атмосфера справжніх виборів — учні та вчителі позначали свого кандидата в бюлетенях і кидали їх в спеціальну скриньку для голосування.

Після виборів бюлетені були успішно підраховано ШВК, декілька разів перераховувались, щоб все було точно. Переможця цієї запеклої боротьби  буде оголошено під час офіційної інавгурації президента, а поки що лідер цих перегонів готує презентацію своєї команди, які будуть допомагати керувати школою, адже як відомо – самоврядування третя гілка влади в школі, звісно ж тільки після завуча та директора.

З невеликим відривом, всього в один голос, переміг Яцун Владислав, тож вітаємо нашого нового Президента учнівського самоврядування Мартинівського ліцею.