УЧЕНИЦЯ СТЕПАНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У АСТРОНОМІЧНИХ ЗМАГАННЯХ

Дата: 14.09.2021 17:39

У 2020 році в Україні започаткований новий вид змагань з астрономії та астрофізики - Астрономічні бої. Цього року участь в другому турі змагань, який проходив в онлайн-форматі протягом 15-19 серпня, взяла учениця 10 класу Степанецького ліцею Каріна СТЕПАНЕЦЬ.

Суть Астробоїв полягає у командному розв’язанні авторських задач рівня складності ІІІ-IV етапів всеукраїнських олімпіад, доповідей (захисту) своїх розв’язків та пошуку недоліків у розв’язках суперників. Така форма змагань сприяє обміну астрономічними знаннями, формує уміння визначати найбільш вагомі ефекти у задачах, дозволяє вибирати адекватні фізичні моделі, знаходити помилки та оптимальні шляхи розв’язків, розвиває комунікативні навички учасників та вміння відстоювати свої думки.

У змаганнях брали участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студенти 1-2 курсів (вісім команд), що не були призерами міжнародних олімпіад, які цікавляться астрономією та астрофізикою. В рамках турніру відбулася лекція від аспіранта Копенгагенського Університету Георгія Махатадзе на тему "Вік Сонця та вік Землі".

СТЕПАНЕЦЬ Каріна брала участь в Астрономічних боях  у складі команди «Перша Міжгалактична Імперія». Учасники отримали дипломи та подарунки. Нагородження проходило у Маріїнському парку м. Києва.