УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО ПРОЄКТ РОВЕРТУРИ МІСЦЯМИ СИЛИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.09.2021 14:16

Громадська організація "Фонд розвитку "Шевченків край" у співпраці з виконавчим комітетом Степанецької сільської ради ОТГ, успішно завершила реалізацію проєкту-переможця конкурсу "Час діяти" – 2020, - "Ровертури місцями сили Степанецької ОТГ".

Проєктом передбачалося проведення інформаційно-дослідницьких заходів (велопробігів, анкетування, інтернет опитування) з метою визначення “місць сили” на теренах Степанецької громади та, як результат, напрацювання мапи туристичних веломаршрутів.

Через ряд обставин пов’язаних з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та обмеженнями із проведенням масових заходів і призупиненням навчального процесу в учбових закладах, більшість передбачених проєктом заходів пройшло в онлайн режимі.

В результаті вдалося напрацювати базу даних Місць сили в Степанецькій громаді 18 (вісімнадцять) обєктів та на цій підставі розробити Туристичну мапу, - Ровертури місцями сили Степанецької громади для 7 (семи) маршрутів.

Степанецька громада отримала перший проєкт розвитку туризму, а також нову інноваційну послугу – прокат велосипедів в Центрі розвитку особистості «StepHub». Наявність прокату велосипедів, активна його промоція сприятимуть припливу гостей в громаду, а місцеві жителі отримають більше комунікаційних можливостей.

В подальшому, планується реалізація інших проєктів в продовження  розбудови туристичної інфраструктури в Степанецькій громаді, збереження історичної і культурної спадщини краю.

А молодь обкатала ровери під час урочистої ходи на святкуванні Дня села Степанці 10 вересня 2021 року.

Яків Прогнімак, 0673762406,

Іван Степанець, 0679752177