ВАКЦИНОВАНІ Й ВІДКРИТІ

Дата: 12.09.2021 21:47

Колектив КЗ «Мартинівський ліцей» долучився до національного конкурсу для шкіл «Вакциновані й відкриті!», який проводить Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином електроніки та аксесуарів «Цитрус».

Адміністрація, педагоги та працівники ліцею розуміючи та аналізуючи ситуацію з СOVID-19, вирішили на власному прикладі довести, що готові працювати в форматі offline.

Світ навколо нас змінюється і ми просто зобов’язані змінюватись і застосовувати плоди людського прогресу. Саме тому 84% наших працівників вакциновано. Відтепер маємо можливість стабільно працювати в умовах карантину, надаючи якісні освітні послуги, зберігаючи при цьому своє життя і здоров'я, здоров'я своїх близьких та учнів.

Будьте здорові і щасливі! Більше посміхайтеся і радійте життю!

Закликаємо колективи всіх навчальних закладів здійснити вакцинацію й приєднатися до конкурсу!

Ми це зробили! А Ви з нами?

Бережіть себе і своїх близьких!