ЮВІЛЯРКА БАЖАЄ ДОБРА ТА ЗДОРОВ’Я

Дата: 07.09.2021 15:05

6 вересня 2021 року до Надії Пилипівни Биковець, жительки села Копіювата, з нагоди її 85-річчя завітали Едуард Костенко, староста Копіюватського старостинського округу, і Тетяна Зуб, депутат Степанецької сільської ради. Гості привітали ювілярку і вручили подарунок від Степанецької громади та від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА.

Хоч як почуваєшся у такому поважному віці, але святкувати та відпочивати ніколи, тому невтомну трудівницю представники громади застали за працею в городі - збирала картоплю.

Життєвий шлях ювілярки розпочався в селі Копіювата, тут вона закінчила 4 класи в місцевій школі. З
 1952 року працювала на різних роботах у Копіюватському відділенні Мартинівського цукрового заводу. Там познайомилась з хлопцем зі Степанців, за якого вийшла заміж у 1958 році.

Разом з чоловіком виростили двох синів. Після народження першої дитини залишилась працювати в селі Копіювата в колгоспі, там і трудилась аж до виходу на заслужений відпочинок. Старший син проживає в сусідньому селі Степанці та частенько разом зі своєю сім’єю навідується в гості. Допомагають своїм рідним, адже пані Надія після смерті чоловіка проживає разом з молодшим сином-інвалідом.

Надія Пилипівна щиро вдячна за вітання та подарунок і бажає всім добра та здоров’я.