РІДНЕ СЕЛО – КОЛИСКА МОГО ДИТИНСТВА

Дата: 07.09.2021 09:34

4 вересня 2021 року на території Артпростору села Мартинівка відбулося колоритне свято - «Рідне село - колиска мого дитинства», з нагоди Дня села Мартинівки.

На святі були присутні та звернулися до мешканців з вітальними словом почесні гості:

секретар Степанецької сільської ради, депутат Степанецької сільської ради – Наталія Вовчинська;

директорка КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької об'єднаної громади» - Юлія Мітакі;

голова громадської організації «рідна Черкащина», почесний громадянин Канівщини – Микола Фесенко;

депутат Черкаської обласної ради, регіональний директор Степанецького відділення ТОВ «Урожай» - Володимир Братаніч.

У Мартинівці традиційно зустрічають гостей з хлібом та веселою піснею - от і цього разу на святі пригощали запашним короваєм із нового урожаю. Не забули й про тих, хто захищав і зараз захищає нашу Україну - хвилиною мовчання та покладанням квітів згадали воїнів, які віддали за свою Батьківщину життя.

До жителів Мартинівського старостинського округу із привітанням звернулася староста Мартинівського старостинського округу Світлана Чупилка, побажала їм багато добра та щастя і вручила призи та подарунки всім номінантам та учасникам і організаторам свята.

Відзначили найповажніших: найстаршу корінну жительку села - Безпалу Ганну Григорівну, якій 1 січня виповнилося 94 роки. Надзвичайно добра та енергійна жінка, учасник-ветеран Другої Світової війни. А найменшим жителем села є Олександр Перепелиця, батьків якого привітали та вручили і їм подарунок.

Також відзначили родини, які багато років живуть разом: родина Уляни та Віктора Риженків, які за 50 років у парі виростили двох синів, мають 3 онуків і правнука. Відзначили три родини, які цього року святкують срібне весілля - Сергій та Наталія Гарячі; Сергій та Людмила Горбачови; Сергій та Лідія Царенки. Пари нагородили музичним подарунком та запрошенням до весільного танцю під пісню у виконанні Богдана Царенка «Наречена».

Великої поваги заслуговують багатодітні родини, особливої подяки заслуговують матері героїні, які відзначені державною нагородою України. Це Підгайна Ольга Іванівна та Делікатна Тетяна Іванівна, яким також вручили цінні подарунки.

У цей день відразу п’ятеро жителів села Мартинівка святкували свій день народження: Дашевський Сергій Миколайович, Петриченко Володимир Петрович, Люта Олександра Іванівна, Кириченко Богдан Юрійович, Кириченко Анастасія Юріївна. Всі іменинники отримали щирі привітання та подарунки.

Також староста Мартинівського округу відзначила подарунками своїх односельців, які роблять величезний внесок у розвиток Мартинівки:  Лисенко Анна Борисівна, Прокопов Віктор Кирилович, Потужній Юрій Миколайович, Горощенко Зоряна Станіславівна. Не забула пані Світлана і про підприємців округу, які у першу неділю вересня разом з усією Україною святкують свій День підприємця: Юрія Бусля, Надію Хижняк, Олену Коваль, Таїсію Шмуратову, Наталію Горяну, Олену Бондаренко, Сергія Перебія, Антоніну Салімову, Івана Крикуна, Світлану Туренко. Для них лунали щирі вітання та подарунки від вихованців гуртка «Умілі ручки».

Родзинкою свята став виступ гостей з м. Черкаси - оркестру Головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота. Цей чудовий дарунок для мартинівців ініціювали та підготували односельці, які входять до складу колективу - Анатолій Смакограй, Іван Мельник та Микола Холод, керівник цього визначного оркестру. Зустрічали гостей бурхливими оплесками. Опісля пані староста Мартинівського округу запросила всіх до смачного частування та на святкову дискотеку.

На завершення свята пані Світлана висловила щиру подяку спонсорам та всім тим, хто брав активну участь у проведенні святаа саме: Благодійному фонду «МХП-громаді» за безкоштовні розваги для дітей; за надані продукти для смачного частування, за підготовку та проведення свята - Канівському підприємству по відгодівлі худоби; приватному підприємцю Сергію Перебію; Фермерському господарству «ДУКАТ»; приватному підприємцю Юрію Буслі; ТОВ «Овен»; за підготовку та проведення свята - новоствореному вокальному ансамблю «Мрія» с. Дарівка; бібліотекарям, колективу Дарівського клубу; працівникам КП «Благоустрій»; працівникам колективу Мартинівського старостинського округу, зокрема Алісі Мичці і Вікторії Перебийніс та виконавчому комітету Степанецької сільської ради ОТГ за організацію свята та виділення коштів; за приготування капусняку особлива подяка Тетяні Терещенко, Світлані Котляр та Людмилі Будник; за чудові враження - оркестру Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота та особливо - уродженцю села Мартинівка  диригенту Миколі  Холоду та всім небайдужим за допомогу в організації цього чудового свята.