У БЕРКОЗІВЦІ – НОВА ДОРОГА

Дата: 06.09.2021 14:57

Головною стратегічною метою соціально-економічного розвитку Степанецької  територіальної громади на період до 2028 року – є поліпшення рівня і якості життєдіяльності населення, створення умов для гармонійного розвитку особистості на основі підвищення конкурентноспроможності та рівня інвестиційної привабливості населених пунктів сільської ради.

Об’єднавши території, громада успадкувала різноманітні проблеми та труднощі, які ми повсякденно намагаємось подолати. Однією з них є проблема транспортної інфраструктури.

Довготривала експлуатація доріг без проведення капітального, поточного ремонту унеможливлює повноцінне задоволення потреб населення у транспортних послугах.

Тому, при розробці Стратегії розвитку Степанецької територіальної громади до 2028 року, виконавчим комітетом та депутатським корпусом Степанецької сільської ради було прийнято рішення щорічно планувати до бюджету витрати на утримання, капітальний та поточний ремонт доріг комунальної власності громади

На 2021 рік в було заплановано капітальний ремонт дороги в селі  Беркозівка, який станом на 31 серпня завершено. Зроблено 1400 метрів асфальтного покриття.

Тендер на виконання даних робіт виграло СК « Нева плюс». Вартість будівництва – 5804542 грн. Будівництво виконувалося з бюджету Степанецької ТГ в повному об’ємі.