СПІЛЬНА СПІВПРАЦЯ: ОЧИЩЕНА ВОДА - ОСНОВА ЗДОРОВ’Я

Дата: 02.09.2021 23:10

Екологічні заходи на 2021 рік є спільним проєктом між Степанецькою ОТГ та ПрАТ «Миронівська птахофабрика», спрямований на плідну співпрацю в галузі охорони довкілля, збереження біорізноманіття  рідного краю.

В травні цього року проходила акція, присвячена впорядкуванню берегів річок Степанецької ОТГ. До неї були залучені заклади освіти нашої громади. Метою даного заходу було привернення уваги учнівської молоді до проблем засмічення водних об’єктів, дбайливого

Тож сьогодні, 2 вересня 2021 року за підсумками акції  керівникам закладів освіти Станіславу ЯРЕМЕНКУ, Олександру КОСТЕНКУ, Вікторії ПРУДКІЙ, Лідії НАЗАРЕНКО було презентовано п’ять кулерів для води керівницею відділу охорони навколишнього середовища Миронівської птахофабрики Світланою НІКОЛАЄНКО. Керівник відзначила, що для формування екологічних цінностей, становленню екологічно спрямованих орієнтирів дітей важливо не залишатись осторонь по вирішенню екологічних проблем.

Сільський голова Олександр ЯРЕМЕНКО зазначив: «Кулери для води в школу - важливий елемент здорового повсякденного побуту як вчителів, так і школярів» та подякував представникам ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за плідну співпрацю.