У ЧЕМПІОНАТІ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ВІДБУЛИСЯ ТРИ ПЕРЕНЕСЕНІ МАТЧІ + турнірна таблиця

Дата: 30.08.2021 20:29

У групі «Б» достроково стали відомими обидва учасники «Фіналу чотирьох», тоді як у групі «А» на продовження боротьби за нагороди претендують чотири команди.

28-29 серпня 2021 року відбулися такі матчі:

ФК «Старс» (Балаклеївська ТГ) – ФК «Чайка-Євраліс» (Сагунівська ТГ) – 0:0

ФК «Штурм»  (Мошнівська ТГ) – ФК «Колос»  (Геронимівка) – 3:0

ФК «Росава-2» (Степанецька ТГ) – ФК «Агростарт»  (Леськівська ТГ) – 4:1

Згідно рішення апеляційного комітету Федерації футболу Черкаського району раніше прийняте рішення КДК було скасоване і команді ФК «Чигирин» у грі з командою ФК «Тясмин» (Кам’янська ТГ) за порушення регламенту було зараховано технічну поразку.

Степанецька ФК «Росава-2», не зважаючи на вдалий виступ в двох крайніх іграх, так і не змогла наздогнати лідерів і потрапити до «Фіналу чотирьох», які власне і розіграють медалі переможців Турніру Черкаського району.

Турнірна таблиця:

Участь у змаганнях СК "Росава" відбувається завдяки проекту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької ОТГ Черкаської області та благодійної організації БФ "МХП-Громаді".