СВЯТО СЕЛА ПРОЙШЛО ВЕСЕЛО ТА З РОЗМАХОМ

Дата: 29.08.2021 20:23

28 серпня цього року, в селищі Степанецьке відбулося свято Дня села. Зібралося майже все селище, прибуло багато гостей, творчих колективів, майстрів народної творчості та просто хороших людей.

Секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська від імені Олександра Яременка – сільського голови щирими словами привітала  жителів та гостей Степанецького  із таким важливим для кожного святом, побажала щастя, здоров’я, успіхів в житті, наснаги, терпіння та здійснення всіх мрій та сподівань на краще майбутнє. Із своїм привітальним словом до всіх присутніх також звернувся Едуард Костенко - староста Копіюватського старостинського округу, адже селище Степанецьке від недавна ввійшло до його складу.

Дитячий хореографічний колектив зачарував своїм різнобарвним танком, переплетеним українськими віночками. І, звичайно ж, голова всьому – коровай, рум’яний, запашний і ясний, як сонце, його староста розділив між усіма присутніми. Місцевий аматорський колектив «Калина» під керівництвом Ірини Чуйкової наповнив своїм співом літній день і підняв святковий настрій всім присутнім. Також порадував своїми виступами художній колектив «Дивоцвіт» із сусіднього села Копіювата на чолі із своїм керівником Мариною Карпич. Хвилини гумору подарували для людей відомі гумористи Степанецької громади – Олександр Швець та Едуард Порядченко – юний талант, який окрім дивовижного декламування, порадував своїх прихильників ще й запальною козацькою піснею.

Притягувала до себе захопливі погляди виставка народних умільців – чого тут тільки не було: і вишиванки, і вироби із овочів, і ще безліч всякої краси. Також традиційно проводилась виставка-продаж сортового винограду. А ще для всіх бажаючих організаторами свята була створена колоритна фотозона, яка не пустувала протягом усього свята.

Від виконавчого комітету Степанецької сільської ради було закуплено цінні подарунки та вручено старостою наймолодшим жителям селища, найстаршим, парам, которі прожили в шлюбі 25 та 50 років та молодятам, що тільки-но стали на рушник. Без подарунків не залишилися і учасники художньої самодіяльності та юні таланти, які брали участь у цьому святі.

Для дітей вже традиційно працювали веселі атракціони: батут, надувна гірка, солодка вата та різні сувеніри від БФ "МХП-Громаді"

Свято проходило змістовно і весело, а на завершення, як завжди – смачна каша. Адже свято для всього села, тому і веселитися потрібно гідно, із розмахом.

Велика подяка від жителів Степанецького сільському голові - Олександру Яременку, виконавчому комітету Степанецької сільської ради, сільському депутату - Лесі Трофимчук, депутату Черкаської обласної ради - Володимиру Братанічу, ФГ «Дорошенкове», ПП - Наталї Оберемок, директору КЗ "Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ" - Юлії Мітакі, та старості Копіюватського старостинського округу – Едуарду Костенку за гарну організацію і проведення свята.