ГОДУВАЛА ТА ВИПІКАЛА ХЛІБ НА ВЕСЬ КОЛГОСП

Дата: 26.08.2021 22:00

Любов Дем’янівна Губерна народилася 21 серпня 1941 року в с. Поташня. Трудову діяльність розпочала у 14 років у місцевому колективному господарстві, на різних ділянках.

В 1959 році вийшла заміж. Разом з чоловіком 2 роки проживала і працювала в Сибіру, а потім повернулась на малу Батьківщину, де 20 років працювала кухарем у місцевому колгоспі. Після виходу на пенсію на замовлення господарства випікала хліб для працівників колгоспу.

Пані Любов з чоловіком виховала двох доньок, а після його смерті ось вже 16 років як проживає сама. Щастя й натхнення знаходить у двох своїх онуках та двох правнуках.

Любов Дем’янівна  зустріла гостей, що завітали з привітаннями від імені сільського голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка – директора будинку культури села Таганча Сергія Липницького та діловода Наталію Гребіник. Іменинниця щиро дякувала за теплі слова і подарунок на згадку.