ЯК У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ СВЯТКУВАЛИ, - З КОНКУРСАМИ, ФЕСТИВАЛЕМ ТА ПАРАДОМ РУШНИКІВ

Дата: 22.08.2021 15:03
Кількість переглядів: 2047

У 2021 році відзначається 30-а річниця з моменту проголошення незалежності України 1991 року. У межах відзначення 30-річчя незалежності України планується провести понад 150 святкових заходів по всій країні під слоганом «Ти у мене єдина». Заходи тривають з 20 до 24 серпня 2021 року і включають проведення міжнародних самітів, вручення державних відзнак, проведення святкових концертів, підняття прапора у День Державного прапора України 23 серпня, а також проведення військового параду на День незалежності України — 24 серпня.

У святковий день ми не просто радіємо «дню народження» України, ми вшановуємо тих, хто цю незалежність здобуває ціною власного життя. Новою традицією стало дякувати в цей день воїнам, які захищають східні кордони нашої держави, їхнім батькам та матерям, сім'ям, що виховали справжніх патріотів.

В старостинських округах Степанецької територіальної громади з нагоди Дня прапора і Дня незалежності відбувалися різноманітні заходи, а у Мартинівському старостинському окрузі проведено загальногромадське святкування 30-річчя з Дня незалежності, - гучно, цікаво, яскраво та весело.

Свято відкрив різнобарвний флешмоб за участі дорослих і дітей. Вперше в громаді пройшов парад рушників, які тепер, завдяки коштам з місцевого бюджету, має кожен старостинський округ. Відбувся колоритний, яскравий фестиваль куренів між округами територіальної громади, а художні колективи КЗ «Центр культури і дозвілля Степанецької ОТГ» підготували для своїх односельців та гостей громади привітання та святковий концерт.

З вітальним словом з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності та Дня Державного прапора до жителів Степанецької громади звернувся сільський голова - Олександр Яременко, побажав щастя, здоров'я, віри і надії в майбутнє. До привітань також приєдналися: депутат Черкаської обласної ради - Володимир Братаніч, заступник голови громадської організації "Нескорені" - Микола Порожній, депутат Черкаської районної ради - Наталія Горьова.

Представники всіх десяти старостинських округів, що були задіяні в проведені фестивалю, отримали цінні подарунки та призи в різних номінаціях, які були придбані за кошти місцевого бюджету. Для дітей працювали атракціони від БФ "Урожай громаді": батут, надувна гірка та солодка вата.

Цей загальногромадський захід подарував усім учасникам та гостям святковий настрій і гордість за жителів Степанецької громади. Спільними зусиллями вони захищають незалежність щодня, - розвивають свої рідні села, створюють безпечні й комфорті умови для життя, навчання та праці.

Справжня Україна починається у серці кожного з нас.