У ПОЛСТВИНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ СВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 19.08.2021 23:05

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, - це свідчення єдності та самоорганізованості.

19 серпня територіальна громада сіл Малий Ржавець та Полствин відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різних життєвих уподобань та різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Відкрила захід господиня Полствинського старостинського округу Оксана Савенко. Процвітання та добробуту побажав у своєму зверненні до присутніх сільський голова Олександр Яременко.

Розпочалося свято піснями, танцями, гумором та веселими конкурсами.

Концертну програму прикрасив милозвучними, музичними вітаннями місцевий жіночий аматорський колектив «Росавчанка» та дитячий ансамбль, допомогли та розбавили своїми художніми номерами колеги зі Степанець – народний колектив «Роси».

В ході святкування Дня села ніхто не залишився без уваги, згадали про найстарших та найменших жителів округу, тих, хто прожив найдовше у шлюбі, подаючи приклад вірності і терпіння молодому поколінню, і тих, кому Господь подарував багато діток.

Упродовж декількох годин лунали пісні, вірші та музика, а жителі та гості сіл Полствин та Малий Ржавець насолоджувалися концертом, смакували духмяну кашу з м’ясом, розігрували безпрограшну лотерею та отримували цінні подарунки.

Велика подяка керівництву Степанецької територіальної громади, особисто сільському голові Олександру Яременку за організацію свята, за безліч позитивних вражень та приємних емоцій.