КЕРІВНИКИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ НАВЧАЛИСЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ

Дата: 19.08.2021 11:38

17 серпня 2021 року представники Степанецької громади (головний спеціаліст - Валентина КОТЛЯР, директор Степанецького ліцею - Станіслав ЯРЕМЕНКО, директор КЗ «Мартинівський ліцей» - Олександр КОСТЕНКО, директор КЗ «Таганчанський ліцей» - Вікторія ПРУДКА) взяли участь у навчанні керівників відділів освіти та закладів загальної середньої освіти територіальних громад Черкаського району. Захід відбувся на базі Білозірської ОТГ.

Під час семінару обговорили актуальні питання із сфери освіти, зокрема щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) закладів загальної середньої освіти - поінформував Іван Шарапа, заступник начальника управління – начальник відділу інституційного аудиту Управління ДСЯО в Черкаській області. Рекомендації щодо створення стратегії розвитку закладу освіти й розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти надала Оксана Муренець, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Управління ДСЯО в Черкаській області.

Спілкування пройшло в атмосфері активної комунікації. Така зустріч є необхідною перед початком навчального року та для налагодженої управлінської діяльності.