РОЗЧУЛЕНА ТА ЩАСЛИВА ЮВІЛЯРКА

Дата: 17.08.2021 17:12

13 серпня 2021 року відсвяткувала своє вісімдесятиліття жителька селища Копіювате Копіюватського старостинського округу - Кухар Лідія Олексіївна, яка народилася в селі Малосупаївка Березанського району Київської області  .

З 1963 року разом із чоловіком проживають та працюють в селищі Копіювата, виховали трьох дітей. Всю свою трудову діяльність до 1992 року пропрацювала на фермі бригадиром та завідуючою складом в  Копіюватському відділенні Мартинівського цукрокомбінату.

Після смерті чоловіка проживає одна в селищі Копіювата, але завжди

радо і  привітно зустрічає свої дітей, трьох внуків та правнука.

В цей святковий день крім  рідних, Лідію Олексіївну привітали представники  Степанецької громади. Від імені сільського голови Олександра ЯРЕМЕНКА Едуард Костенко - староста  Копіюватського старостинського округу вручив іменинниці квіти та подарунок  на згадку. Розчулена ювілярка висловила щиру подяку за вітання та подарунок.