ПОБАЖАННЯ ЗДОРОВ’Я НА ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ
15 серпня 2021 року свій 85-річний ювілей святкувала корінна жителька села Степанці, - Ганна Володимирівна Легка. Народилася ювілярка в багатодітній сім’ї, дитинство опалили страшні воєнні роки, які вирвали із родини одного із старших братів. Закінчила місцеву школу та й пішла працювати в місцевий колгосп, де й пропрацювала аж до виходу на заслужений відпочинок. Вийшла заміж, народила та виховала разом із чоловіком двох дітей: сина та дочку, вже має трьох онуків та одного правнука. Все своє трудове життя посвятила рідній землі – і в колгоспі, і вдома, обробляла свій улюблений город та черпала там свої сили. Навіть до таких поважних років сама справлялася із господарством, та нещодавно, після нещасного випадку та складної операції, проживає в доньки Тетяни, яка доглядає свою матір та допомагає їй видужувати.
В такий, святковий для родини день до іменинниці завітали представники Степанецької громади, зокрема секретар Степанецької сільської ради Наталія Вовчинська та від імені сільського голови Олександра Яременка і виконавчого комітету привітала Ганну Василівну, побажала їй всього самого найкращого, а насамперед скорішого видужання та міцного здоров’я, а ще на згадку про ювілей залишила гарний подарунок.