ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ДОСВІДОМ ДО СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 13.08.2021 10:43

Обмін досвідом між об’єднаними територіальними громадами в Черкаській області йде на користь усім учасникам, адже проблеми, з якими стикаються територіальні громади, є однотипними. І практика показує, що для успішної реалізації корисних проєктів не обов’язково витрачати безліч часу й трудових ресурсів, - достатньо звернутися до більш досвідчених громад. Саме обговорення нюансів діяльності ОТГ є метою організації навчальних поїздок, як невід’ємної складової просування реформи децентралізації.

Тож, 12 серпня 2021 року до Степанецької ОТГ завітали представники Гельмязівської ОТГ:

Олександр Балабуха – начальниквідділу земельних ресурсів;

Олексій Пустовойт – начальник відділу ЖКГ.

На початку візиту делегація познайомилась з сільським головою Степанецької ОТГ Олександром Яременком, заступником голови Павлом Зоренком, начальником відділу земельних ресурсів Володимиром Гаврищуком, директором КП «СТЕП-АГРОБУД» Володимиром Степанцем, та головним спеціалістом відділу економіки та інвестицій Іваном Степанцем,

Олександр Яременко розповідав про життя і роботу громади її здобутки і успіхи, про створення і розвиток різних галузей господарювання у Степанецькій громаді. Зазначив, що важливим є комплексний підхід до вирішення усіх питань.

Під час зустрічі, предметом обговорення, який найбільше цікавив гостей, став досвід роботи відділу земельних ресурсів громади. Про всі методи та способи функціонування відділу розповів Володимир Гаврищук та Павло Зоренко, чим повністю задовольнили цікавість гостей в цьому напрямку роботи.

Обмін контактами, дружня атмосфера, щира розмова були корисними для всіх учасників і заклали фундамент для майбутньої співпраці.