ДАВАЙТЕ РАЗОМ ДИВИТИСЯ ЯКІСНЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО!

Дата: 17.08.2021 14:17

Вже 21 серпня, на стадіоні «Маракана» у Степанцях, о 19:00 розпочнеться кінопоказ повнометражних фільмів останніх років, а також короткометражних фільмів Проєкту «Дивись українське!».

Вхід вільний!

Запрошують на перегляд не тільки БФ «МХП – Громаді», ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «НВФ «Урожай», але й метр українського кінематографа Богдан Бенюк!

До речі, на відкриття показу в Степанцях завітає спеціальний гість – видатний український режисер

Андрій Дончик.

Нагадуємо, що кінопокази відбуваються в межах Національного Туру “Кіно просто неба”, який охоплює 9 областей України, покриття близько 500 населених пунктів, а можливість безкоштовно подивитись сучасне українське кіно отримає більше ніж 500 000 людей!
Національний Тур «КІНО ПРОСТО НЕБА» реалізується Благодійним фондом “МХП – Громаді” у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делойт» в Україні, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон», Еспресо TV.

Відео для перегляду доступне на фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/iakiv/videos/364546328383652