ПОДАРУНОК ВІД ГРОМАДИ НА ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 12.08.2021 15:11

11 серпня цього року  святкувала своє 90-річчя жителька села  Горобіївка Луценко Анастасія Петрівна. Ювілярка все своє трудове життя пропрацювала на цегельному заводі, та у місцевому колгоспі. Народила і виховала четверо прекрасних дітей: трьох синів та доньку. На жаль син Андрій помер. Син Станіслав доглядає за своєю матір’ю, дочка Валентина теж часто навідує свою матір.

Вітаючи ювілярку від імені виконавчого комітету Степанецької сільської ради, сільського голови – Олександра Яременка,  староста Горобіївського старостинського округу  - Світлана Святун, побажала їй міцного здоров’я та благополуччя в родині, мирного неба і подарувала подарунок від громади на згадку.