Таганчанський ліцей – з новим шкільним автобусом.

Дата: 11.08.2021 15:42

11 серпня 2021 року, в Таганчанському ліцеї відбулась урочиста церемонія вручення шкільного автобуса, вартістю 1 831000 грн., який був придбаний на умовах співфінансування 50/50 з місцевого та обласного бюджетів.

Сільський голова Олександр Яременко урочисто передав автобус та ключі від нього директору Таганчанського ліцею - Вікторії Прудкій.

«Приємно, що відтепер школярі, які прагнуть до знань, до пізнання світу, до розкриття свого творчого та інтелектуального потенціалу, будуть доїжджати до школи в комфортних умовах. Школа неодмінно повинна мати свій автобус і не тільки для того, щоб довозити на навчання дітей і на роботу вчителів, а й для екскурсій, подорожей, інших потреб учнівського та педагогічного колективів» – зазначив під час своєї промови Олександр Іванович. До привітального слова доєднався також поважний гість церемонії – Олександр Воскобойнік - директор «НПФ Урожай» «МХП», який завжди підтримує Степанецьку громаду та відкритий до співпраці.

Новий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож, дітям надані всі умови, щоб безпечно доїжджати до навчального закладу та додому.