В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ «СТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ВСІХ»

Дата: 29.07.2021 09:54

На базі Степанецької амбулаторії тривають роботи по створенню сучасного стоматологічного кабінету відповідно стандартам сучасної стоматології. Як ми раніше повідомляли, проєкт реалізовується в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Жителі Степанецької громади також можуть долучитися до реалізації даного проєкту та внести свій вклад за допомогою інноваційного інструменту фінансування різного роду проєктів - краудфандингу.

Основна ідея освітньої складової полягає у громадській участі населення в фінансуванні даного проєкту, що створить нову форму суспільних фінансів у Степанецькій громаді. За допомогою краудфандингу планується залучити кошти для закупівлі медичних меблів - столика стоматолога (2584 грн.). Скринька для збору коштів знаходиться в приміщенні Степанецької амбулаторії.

Паралельно триває закупівля стоматологічної установки та необхідного медичного обладнання, меблів тощо. Відтак, сучасне стоматологічне обладнання встановлять у Степанецькій амбулаторії.

Загалом проєкт «Стоматологія для всіх» передбачається реалізувати до кінця року. На ці цілі Благодійний фонд виділив кошти в межах 50 000 грн. Участь у співфінансуванні візьме й Степанецька ОТГ, з бюджету якої буде виділено близько 67 000 грн.