І ПІСНЯ ЛЛЄТЬСЯ ДЗВІНКО, СЕЛО МОЄ ПОПІВКА!

Дата: 27.07.2021 08:34

25 липня 2021 року дружня громада Попівки, Степанецької територіальної громади, святкувала День села - з жартами, усмішками та піснями.

Вітаючи жителів, сільський голова Олександр Яременко та староста Попівського старостинського округу Ніна Савчук побажали міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри в краще майбутнє свого села, об’єднаної громади та всієї України.

Вже наповнюються свіжим урожаєм комори, тож гостей зустрічали запашними короваями з нової пшениці. Окремих представників села відзначили подарунками від виконавчого комітету Степанецької сільської ради. Щирі вітання та оплески звучали на адресу і матерів-героїнь, і найстарших жителів Попівки, були подарунки й для новонароджених малюків.

Окрасою свята стали пісні у виконанні місцевих талантів: аматорського колективу «Чарівниця» та гостей із сусідньої Горобіївки - ансамблю «Горлиця», які підготували повноцінну концертну програму для своїх односельців.

Не обійшлося і без сюрпризів – це виступ дуету Київського фольклорного колективу «Громиця», який запросила на свято колишня жителька Попівки Людмила Філінська. Село Попівка – це її мала Батьківщина, тож, хоч і проживає на даний час в місті Київ, пам’ятає своє коріння і пишається, що народилася саме тут. В подарунок для своїх односельців і організувала такий сюрприз.

На День села пригощали смачними національними стравами, а закінчилося свято дискотекою, феєрверком, чудовим настроєм та незабутніми враженнями для всіх, хто долучився до цього дійства.

Велика подяка жителів Попівки нашому сільському голові Олександру Яременку, сільським депутатам Сергію Савчуку і Михайлу Святуну, директору КЗ "Центр культури і дозвілля" Юлії Мітакі,  землячці Людмилі Філінській, БФ "МХП-Громаді" за гарну організацію і проведення свята.

Будьте всі здорові і щасливі!!!