КОЛИ СТУКАТИ В ДВЕРІ – ВОНИ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ!

Дата: 16.07.2021 12:35

Враховуючи норми пункту 14 розділу ІІ постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», у зв’язку з численними зверненнями жителів сіл Павлівка, Новоукраїнка, Мельники, Голяки, Таганча, Поташня, Мартинівка, Ключники, Дарівка до виконавчого комітету Степанецької сільської ради щодо незадоволеності потреб у пасажирських перевезеннях, керівництво Степанецької ОТГ звернулися до районної державної адміністрації, як до організатора перевезень на відповідній території, з ініціативою про відновлення курсування автобусного маршруту Корсунь - Шевченківський – Канів шляхом організації процедури підготовки та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на вищезазначеному автобусному маршруті загального користування.

Також від виконавчого комітету, з урахуванням потреб жителів Степанецької громади, подана пропозиція щодо внесення змін в розклад та схеми руху маршрутних автобусів, таких напрямків:

Дарівка – Канів;

Горобіївка – Канів;

Ново-Українка – Канів.

Про результати розгляду звернень буде повідомлено додатково.