ДО УВАГИ МОЛОДІ ГРОМАДИ!

Дата: 15.07.2021 09:07

Запрошуються взяти участь в освітній програмі, молодих ініціативних представників Черкаської області, активних у громадському житті свого регіону, які готові бути рушійною силою ефективних змін в своїх громадах. Табір буде проходити в рамках проекту «Молодь змінить Черкащину Che-Inn 3.0!» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та ГО «Проти Корупції»,  з 9  по 11 серпня 2021 року. Представники громад візьмуть  участь у тематичних тренінгах та майстер-класах, де кожен спробує перетворити цікаву ідею на власний проект.

Тренери табору:

ü  Іван Омелян - експерт з інституційного розвитку організацій та коаліцій, ментор з розвитку громадських організацій на локальному рівні.

ü  Надія Копаниця бізнес - тренер, психолог, спеціаліст в області комунікацій.

ü  Бочарнікова Аліна - тренер з розвитку соціального підприємництва.

Запрошуємо взяти участь у таборі соціальних інновацій Вашим 4 представникам громади  віком від 18 до 25 років. Їх проживання, харчування ми забезпечуємо, а також відшкодовуємо вартість квитків до місця проведення табору ( про місце проведення  повідомимо після реєстрації) та в зворотньому напрямку.

Реєстрація триватиме до 23.07.2021. Просимо учасників заповнити форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLkSN5gLQ9DNXXyykNhBLv93AmFT8_uuEHC9zteqZkUQ6w8Q/viewform

За додатковою інформацією можна звернутись за номером

097-549-51-42 (Валентина).