І ЛЕЛЕЧЕНЯТА ПОЛЕТЯТЬ…

Дата: 09.07.2021 11:49

В Україні є такі птахи яких можна віднести до одного із Її символів – це лелеки. Саме тому наші люди люблять і оберігають їх та допомагають у біді. І цей випадок тому приклад: 03 липня, внаслідок впливу стихії, в селі Беркозівка було пошкоджено гніздо цих птахів з пташенятами. Гніздо ремонту не підлягало  в зв’язку з аварійністю опори на якій воно знаходилося. Троє пташенят випали із гнізда. В сім’ї лелек сталася паніка. Лелеченятам до першого польоту лишилося менше місяця.

Завдяки сприянню сільського голови Олександра Івановича Яременка, активній життєвій позиції та безпосередній участі жителів с. Беркозівка : Губерного Анатолія Володимировича, Хрєбкова Миколи Петровича, сім’ї  Чорноус Миколи Миколайовича та Надії Павлівни їх сина Тараса Миколайовича, на протязі короткого часу було замінено опору та встановлено на ній основу для нового гнізда і проведено укладку гнізда. Лелеченята повернуті в гніздо і на даний час родина лелек об’єдналася. Пташенята поверненні під опіку батьків.

Особливі слова вдячності хочеться висловити регіональному директору ВП Степанці ТОВ НВФ « Урожай» -Володимиру Андрійовичу Братанічу за те, що в терміновому порядку, без зволікань, надав техніку для заміни опори під гніздом та влаштування самого гнізда.

Бажаємо щоб лелеки принесли цим людям щастя в їх родини.

Небайдужі жителі села.