СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО 01 ЛИПНЯ 2021 РОКУ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ ЖИТЕЛЯМИ ГОРОБІЇВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 02.07.2021 18:57

Серед питань з якими звернулися до очільника громади жителі сіл Горобіївка та Буда - Горобіївська на першому плані постало прохання впорядкувати та за можливості змінити маршрут руху автобуса Канів-Горобіївка. Сподівання жителів, - щоб згаданий автобус курсував через села Лука та Межиріч, а потім заїзджав в село Полствин і вже далі на Канів.

Олександр Іванович пообіцяв посприяти у вирішенні цього питання.

Наступним було підняте питання про дорогу Мартинівка-Горобіївка, яка знаходиться в поганому стані, голова громади розповів, що він звертався до голови адміністрації області щоб виділили кошти для ремонту цієї дороги.

Це питання сьогодні на постійному контролі в роботі голови, йде пошук оптимального варіанту його вирішення.

Пообіцяв Олександр Яременко також, що посприяє в вирішенні питання про продовження міського маршруту автобуса Канів-Лука, Канівської ОТГ до  Горобіївки.

Жителька села Горобіївка Дзюба Марія Романівна подякувала Олександру Івановичу за допомогу, яку їй надали для проведення операції на очах.

Живе спілкування сільського голови з жителями всіх десяти старостинських округів громади є нормою в роботі та сприяє активності, оперативності, зворотньому зв’язку керівництва громади з жителями всіх 21 сіл громади.