СМАЧНІ ПИРОГИ НА ЮВІЛЕЙ

Дата: 01.07.2021 16:20

30 червня 2021 року свій 80-річний ювілей відсвяткувала жителька Мартинівки – Слива Марія Яківна. Народилась ювілярка в багатодітній сім’ї, в селі Саморідня, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області. Закінчила 7 класів місцевої школи та поїхала в місто Городище працювати касиром в їдальні. Через 4 роки, зустрівши своє кохання, Олександра Федоровича, в 1963 році переїхала в село Мартинівку, де живе і по цей день.

Марія Яківна постійно працювала в місцевому колгоспі у рільничій  бригаді, аж до виходу на заслужений відпочинок.

Разом з чоловіком прожили 54 роки, виховали доньку та сина, мають троє онуків та двох правнуків.

Ювілярка дуже любила вишивати і після народження сина вишила портрет Шевченка на згадку. На даний час любить пригощати запашними пирогами всіх своїх друзів та знайомих.

Марія Яківна, привітно зустріла представників Степанецької ОТГ, зокрема старосту Мартинівського старостинського округу Світлану Чупилку.

Гості привітали ювілярку від імені сільського голови Олександра Яременка з ювілеєм, за що вона щиро подякувала: і за подарунок, і за теплі слова привітань.