СЕМЕРО ПРАВНУКІВ – НАЙЦІННІШИЙ ПОДАРУНОК ДО ЮВІЛЕЮ

Дата: 30.06.2021 15:48

29 червня свій 85-річний ювілей святкує корінна жителька Малого Ржавця - Ганна Іванівна Риженко. Непростий життєвий шлях довелося подолати ювілярці: дитинство захопила війна, юність - повоєнні роки відбудови, важка колгоспна праця.

Але, не дивлячись на життєві перепони, Ганна Іванівна й сьогодні весела, життєрадісна, привітна. Разом з чоловіком виростили двох чудових доньок, які проживають окремо, але  досить часто приїжджають до неньки, допомагають по господарству та піклуються про неї. У день ювілею двері до хати Ганни Іванівни не зачинялися: сусіди, діти, онуки, а головне - сім правнуків вітали її з поважною датою.

Представники Степанецької громади також приєдналися до всіх привітань. Від імені сільського голови Олександра Яременка, староста Полствинського старостинського округу Оксана Савенко привітала ювілярку, подарувала теплі вітальні слова та подарунок на згадку.