ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ» НА КУБОК «МОЛОДІ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ–2021» СЕРЕД КОМАНД СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ МОЛОДІ ТА ДНЮ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2021 21:08

З метою пропагування здорового способу життя, для зміцнення здоров'я громадян, як найвищої соціальної цінності, покращення фізкультурно-оздоровчої роботи та змістовного дозвілля дорослого населення громади, 24 червня 2021 року відбулася спартакіада серед команд населених пунктів Степанецької об’єднаної територіальної громади, присвячена Дню молоді та Дню Конституції України.

Успішне проведення змагань забезпечували організатори: відділ освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ. Безпосереднє проведення змагань доручили суддівській колегії, а головною суддею змагань була Cеменова Віолетта Олександрівна.

В спартакіаді брали участь команди населених пунктів Степанецької ОТГ, старостинських округів Степанецької ОТГ та комунальних закладів (працівники установи) Степанецької ОТГ:

– це команди :

Виконавчого комітету;

Фінансового управління;

КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ»;

Центру надання соціальних послуг;

Мартинівського, Беркозівського, Копіюватського, Полствинського, Павлівського, Таганчанського старостинських округів;

Освіту представляють команди Мартинівського, Таганчанського та Степанецького ліцеїв.

У програму Змагань «Веселі старти» були включені такі естафети:

1. «Передача м’яча »
  2. «Кенгуру»
  3. «Не загуби м’яча»
  4. «Перенеси воду»
  5. «Зайчики»
  6. «Передав – сідай»

Після запеклої боротьби було визначено команду–переможця спартакіади за підсумком набраних балів.

І місце – команда Степанецького ліцею;

ІІ місце – команда Таганчанського ліцею;

ІІІ місце – команда фінансового управління.

Всі учасники, переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Також для відновлення сили на всіх присутніх чекала смачна каша та запашна юшка.

Нагородження здійснювалося за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади за кошти місцевого бюджету.

Всі, хто брав участь у цьому святі молоді, спорту та єдності, повезли до своїх домівок радісне відчуття перемоги. Адже в таких змагання завжди перемагає дружба.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису